Afgelopen week organiseerde obs ’t Want een informatieavond voor de ouders van school. Deze informatieavond was onderdeel van de zogenaamde Gouden Weken. 

“Na elke vakantie doorloopt een groep bepaalde fasen in het proces van groepsvorming. De eerste weken aan het begin van het schooljaar worden de Gouden Weken genoemd. Deze weken zijn bij uitstek geschikt om een fundament neer te zetten voor een goede groepsvorming en fijne sfeer,” legt Marjolein Smith, directeur van obs ’t Want uit.

“Tijdens de informatieavond krijgen de ouders veel inhoudelijke informatie over alles waar we op school hard met de kinderen aan werken en wat er voor het komend schooljaar op de planning staat. De vraag hoe de nieuwe school eruit gaat zien, is uiteraard voor de ouders maar ook de kinderen, een belangrijk gespreksonderwerp!”

De nieuwbouw aan de binnenkant!

Om ouders de nieuwbouw aan de binnenkant “op papier” te kunnen laten zien, had iedere leerkracht in de presentatie van het komende schooljaar ook de gedetailleerde bouwtekeningen opgenomen. 

Verder was er een tentoonstelling ingericht waarop de tekeningen en de interieurvoorstellen werden gepresenteerd. Voor veel ouders een mooie gelegenheid om te kijken waar straks hun kind komt te zitten.

Marjolein: “De nieuwe school is dagelijks onderwerp van gesprek op school, zowel bij leerkrachten als bij de kinderen. Het gebouw staat er al en wij zijn als team een aantal keer binnen geweest. Recent zijn alle tussenwanden geplaatst en konden we de lokalen, leerpleinen en nevenruimtes inlopen. De school komt daarmee echt tot leven. Daarnaast zijn we bezig met het uitzoeken van meubilair en het bepalen van de kleuren op de muren in de lokalen en op de leerpleinen, de inrichting van het schoolplein en nog veel meer. Wij kunnen ons steeds beter een voorstelling maken hoe de school eruit komt te zien en we kunnen echt zeggen; het wordt geweldig!”